המלצות

ניהול שיווק במיקור חוץ, אסטרטגיית שיווק, ניהול ספקי שיווק, בטי קולבק אהרון, Best Practice, LNET

“את בטי הכרנו כמי שסייעה לנו בעבר בהכנת אסטרטגיה שיווקית לשניים משירותי החברה. המקצועיות, ההבנה המעמיקה בתהליך השיוווק והצעות הפתרונות שניסחה הרשימו אותנו כל כך, שביקשנו שתצטרף אלינו כמנהלת השיווק בחברה, במיקור חוץ.

מעבר להיותה פרטנרית שלי כמנכ”ל החברה, להוצאה לפועל של פעילויות שיווקיות עבור החברה, בטי הצליחה להשתלב בתוך צוותי העבודה השונים במתן ערך משמעותי בכל רבדי השיווק בחברה. בטי עובדת בצמוד למנהלי המוצרים והפרויקטים, לשיפורי מוצר וניסוח מסרים, על מנת לווודא כי חווית הלקוח שאנו מעניקים ללקוחותינו איכותית ומדויקת. בטי מסייעת עוד בייזום וניהול של מהלכים פרסומיים, ניהול ספקים בתחומי המחקר, היח”צ, הפרסום והשיווק הדיגיטלי. תחת ניהולה, ביצענו מהלך מוצלח מאוד של מיתוג מחדש לחברה והקמת אתר החברה. אנו מרגישים שבטי מסייעת לנו לקפוץ מדרגה בתחום העשייה השיווקית בחברה.
לאורך העשייה שלה בחברה, בטי הראתה חשיבה רחבה ומעמיקה, גישה חיובית, יחסי אנוש מצוינים ותחושה שההצלחה שלנו היא גם ההצלחה שלה.”

איתי שטרן / מנכ"ל החברה
football2

“בטי יקרה,
ברצוננו להוקיר לך תודה אדירה כמי שנטלה חלק בעשייה ובאירוח טורניר אליפות אירופה לנבחרות נשים עד גיל 19 – ישראל 2015 – טורניר הנבחרות הלאומיות השני בחשיבותו באירופה עבור נשים.
ההצלחה המקומית והבינלאומית של האירוע הדהימה את כולנו. כמי שנבחרה להוביל ולנהל עבורנו את מהלך הפרסום מטעמנו, אנו רואים בך חלק נכבד בהצלחתו של הטורניר ברמה המקומית והבינלאומית.
במסגרת תפקידך הובלת בהצלחה את המהלכים השיווקיים לרבות כתיבת בריפים מדויקים, טיפול במכרזי בחירת הספקים, סינכרון בין מגוון הספקים שנבחרו, סיוע בבחירת ערוצי המדיה – קלאסית ודיגיטלית, הנכונים והמתאימים לקהל תוך הבנה מעמיקה בכל הפלטפורמות שנבחרו.
העבודה מול הגורמים השונים ושמירה על המותג הבינלאומי נוהלו בצורה מדויקת תוך שמירה על תקציב מאוזן ועמידה בלוחות זמנים ברורים.
לכל אורך הפרויקט שנמשך מספר חודשים, הפגנת פתיחות, אכפתיות והקפדה רבה הן לתהליך איכותי והן לתוצרים, כל זאת ברוח שירותית עם הרבה חיוך והומור.
הפרס שהוענק לנו על “המהלכים השיווקיים והחדשנות” באירוח טורניר בינלאומי במסגרת תחרות השיווק הבינלאומית השלישית של אופ”א היווה הכרה נוספת להצלחתנו להציג סטנדרטים הגבוהים ומקצועיים.
תודה על המקצוענות, הסבלנות, העזרה, המסירות ובעיקר הנחישות לסייע ולעמוד בסטנדרטים הבינלאומיים של האירוע. כל אלה הובילו להצלחת הטורניר בפרט ולהצלחת מדינת ישראל כמדינה מארחת בכלל.
אנו מקווים כי במהרה נזכה בשנית לארח אירועים בסדר גודל כזה ואף גדולים יותר ושנמשיך לשתף פעולה בפרויקטים נוספים בעתיד.”

רונית גלסמן / מנהלת אגף השיווק
betty logos BUILDEREDGE

“בטי מלווה את החברה מצעדיה הראשונים בבניית חזון, מסר שיווקי, אסטרטגיות והחלטה על ערוצי הפצה וחדירה נכונים לשווקים. קיבלנו עזרה גם בבניית המסרים וגם ביישום שלהם לתוך מצגות מכירה, מיתוג, הקמת אתר חדש, גיוס, עבודה עם מעצבים וספקי תוכן וקריאטיב, בתי דפוס והפצת כתבות. 
אצל בטי אין פשרות במקצועיות. תמיד מיקוד, תמיד אנרגיות חיוביות ודחיפה לשיפור. הובלה אישית ואכפתיות מהשלב הראשון ועד התוצר הסופי. התחושה שבטי נותנת היא שיש שותף נוסף לעסק שרוצה בהצלחתו ביחד איתך”.

יגאל לבדב / מנכ"ל BUILDEREDGE
betty logos VIZO

“בטי מלווה את מרכז אחת לאחת של ויצו סניף ת”א, כיועצת שיווקית, החל מנובמבר 2016 ועד היום.
מרכז אחת אחת הינו ספינת דגל ומודל חדש של ויצ”ו לשינוי תדמית ומיתוג שירותים חדשים המיועדים להעצמת נשים בתחומי מנהיגות פוליטית, חברתית ועסקית וכן לפעילויות פנאי והעשרה.
שירותה המקצועי והממוקד של בטי בתחומי השיווק וניהול המדיה תרם רבות ליצירת מיתוג ומיצוב חדשים וברורים למרכז. תהליך העבודה כלל בניית תוכנית שיווקית לטווח ארוך למרכז ובכלל זה גם סקר צרכנים שסייע לנו בבחירת השירותים אשר יופעלו במרכז. כמו כן, בטי מייעצת למרכז בכל נושא הקמפיינים הדיגיטליים והקלאסיים המועלים במדיה על מנת לוודא איכות תוצרים ואפקטיביות מהלכים.
השירות של בטי לכל אורך הדרך מקצועי, מהיר, אמין ונעים.
כמנהלת מרכז עם צוות מצומצם של עובדים, הידיעה שיש לצידנו יועצת ברמתה של בטי תורמת לתהליכי העבודה להפוך לאפקטיביים ומדויקים יותר.”

הדסה רז פזרקר / מנהלת מרכז אחת לאחת של ויצ"ו
Swing It Logo 500x500 PNG_preview

“השנה עבדנו עם בטי על בניית תכנית שיווקית ל-Swing It – בית הספר לריקודי סווינג, על מנת לקחת אותו שלב אחד קדימה כארגון וכעסק.
בטי עזרה לנו מאד להבין היבטים חשובים בנוגע להתנהלות יותר יעילה מול קהל היעד שלנו, עזרה לנו איך לחזק ולייעל תהליכים רבים כגון יצירת סקרים באופן יעיל, מיתוג נכון יותר, ויצירת סביבה פיזית ואינטרנטית שמתאימה יותר למטרות שלנו. באופן כללי, בטי מיקדה אותנו מאד ביצירת הסביבה השיווקית הנכונה לקידום מטרות הארגון שלנו. אנחנו בשלב בו אנחנו עומדים להוציא לפועל את תכנית השיווק שבנתה לבית הספר, ואנחנו מרגישים כבר עכשיו שהרווחנו משיתוף הפעולה עמה. 
ברמה האישית, בטי התגלתה כאשת מקצוע אדיבה שמאד נוח לעבוד איתה, מאד אכפתית וכזו שיודעת להביע דעה ברורה ולתת עצה טובה כשצריך – וגם להסביר למה.
אני מצפה להמשך עבודה פורה עמה בשנים הקרובות. “

רון דוברובינסקי / מנכ"ל בית הספר
NoelMeitzar

“בטי בדרכה המקצועית והכייפית נתנה לי להבין עד כמה פשוט להגשים חלומות, גרמה לי לחשוב מחוץ לקופסא והעניקה לי כלים שילוו אותי בהמשך דרכי המקצועית והאישית!”

נואל מיצר / ממאמנת כושר אישית FITNESS FACTORY
Facebook-Profile-Orna-04

“בחרתי בך בטי כמלווה עסקית שלי בתחילת דרכי העצמאית. כל מה שאני יודעת על שיווק, פרסום, מיתוג זה בזכותך. מעבר להיותך מקצועית, ממוקדת, מחויבת, את אישה נעימה עם יכולת הכלה וקבלה. בכל המפגשים שהיו לנו, הרגשתי, שאת איתי ובשבילי. כל מפגש היה עבורי עולם ומלואו, וזו הרגשה נפלאה! אשמח ליהנות מכישוריך גם בהמשך” .

אורנה אביאור / מייסדת "להורים במיוחד"
Myrafiki3

“מקצועיות זה את! תודה על כל העבודה הקשה, הרצון הטוב והנכונות לעשות כל מה שאפשר כדי לעזור לקדם אותנו. בזכותך הגענו מאד מאד מוכנים לפגישות המשקיעים שעכשיו התחלנו וקיבלנו תגובות מעולות על המצגת, התוכנית העסקית והתוכנית השיווקית כבר בפגישות הראשונות שלנו!”

מיכל דניאלי / מייסדת ושותפה MyRafiki
hilafinkel2

“רוצה לפרגן כאן ולהודות מכל הלב לבטי. פגשתי כבר יועצות עסקיות בחיי. אבל בטי , בפגישה אחת העניקה לי כל כך הרבה נקודות חדשות לחשיבה , כל כך הרב תכלס לקידום העסק והמון כיוונים חדשים לעבודה . פגישה אחת איתה ואני במקום עסקי אחר לחלוטין (אם רק אבצע את כל מה שהיא המליצה).”

הילה פינקלשטיין, מייסדת
betty logos MAALA

“אנו מאוד מרוצים מתהליך העבודה עם בטי ומתוצאותיו. העבודה עם בטי הייתה נעימה, מקצועית, מסודרת, תכליתית ויעילה מאוד. והפידבקים שקיבלנו על האתר לאחר סיום הפרויקט היו מצוינים.”

אסף סלנט, משנה למנכ"ל ארגון מעלה
betty logos ACHIM

“מקצועית, מיומנת ודוחפת קדימה. את אלופה וחומות לא עומדות בפניך! תודה על הניהול ברמה הכי גבוהה שאפשר, על ההירתמות ומקצועיות השיא. לא היינו מצליחים בלעדיך.”

מנהלות קבוצת הורי צמי"ד, אזור השרון

תיאור הצורך עליכם, הקפה עלי.
לפגישת מיפוי צרכים חייגו 052-6619797